• 603 464 315
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technologie pro bezpečnost

Základním předpokladem, abyste se mezi svými čtyřmi stěnami mohli cítit dobře a v bezpečí, je optimální ochrana před vloupáním a maximální bezpečnost pro děti. Výraznou měrou k tomu přispívají i okna.

Všechna okna od Internormu jsou proto sériově vybavena základním zabezpečením. To znamená, že na straně kliky jsou dole umístěny 1 hříbkový čep a 1 zavírací kus, které chrání okna především před vypáčením. K ochraně před vloupáním přispívá rovněž I-tec zasklení. Díky patentovanému celoobvodovému přilepení tabule skla k okennímu křídlu již sklo nelze vytlačit.

Maximální ochranu nabízí I-tec Secure, které je vestavěno ve všech plastových oknech KF 520. Tato závorovací technika je na trhu unikátní a v odvětví nemá žádnou konkurenci.

Bližší informace o zabezpečení oken od Internormu před vloupáním a spolehlivých bezpečnostních opatřeních najdete zde pod příslušnými body:
Při zavírání okna se otevřou klapky, které tlačí po všech stranách přímo do vnitřku rámu. Okno již nelze vypáčit. I-tec Secure je standardně integrováno v plastových oknech KF 520. Jak bezpečná je tato technika závorování, otestovali návštěvníci jednoho obchodního centra. Přesvědčte se o výsledku na našem videu.

Díky patentované technice zasklívání už není možné vytlačit okenní tabuli ven. Okenní tabule je slepena s okenním rámem po celém obvodu, a drží proto bezpečně a pevně.

Uzavírací kusy

Masivní, tvarově hezké, ale přesto decentní designové uzavírací kusy ve stříbrné barvě zamykají okno společně s hříbkovými čepy umístěnými v okenním rámu.

Bezpečnostní klika

Klika Secustik s trezorovým zámkem chrání před odvrtáním z vnější strany (sériově se dodává u plastových a plasthliníkových oken KF500).

Sktyté kování

Skryté kování zaručuje, že okno nelze vyzvednout ze závěsů. Okno navíc vypadá decentně a dá se snadno čistit.

Elektronická kontrola

Nenápadně a spolehlivě hlásí čidla zavření, zda a která okna resp. balkonové dveře jsou otevřené či zavřené (lze kombinovat s alarmem).

Uzamykatelné kliky

Uzamykatelné kliky nabízejí optimální zabezpečení pro děti a perfektní ochranu před vloupáním. Pomocí klíče a knoflíku se okno zablokuje a nelze ho otevřít zvenku ani zevnitř.

Vrstvené bezpečnostní sklo

Vrstvené bezpečnostní sklo se nerozsype. Úlomky skla drží pohromadě fólie, sklo zůstane v okenním rámu a nebezpečí zranění je malé.Rublič s.r.o.

Přípotoční 248
257 22 Nespeky, pošta Čerčany
rublic@rublic.cz

Vzorkovna Benešovská 11

Benešovská 11, 257 22 Nespeky
Mapa zde

Zanechte nám vzkaz

Jméno a Příjmení*
E-mail*
Váš vzkaz:*
Odeslat